Hizmet Sözleşmesi

Reklamfoni Kullanıcı ve Reklam Veren Hizmet Politikamız


Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Reklamfoni sorumlu değildir. Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


İşbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bu internet sitesi Reklamfoni kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Reklamfoni, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


Reklamfoni Şartlar ve Koşullarımız


Bu metin Reklamfoni 'ye ait internet sitelerinin Garanti ve İade koşullarını kapsamaktadır.


Reklam-foni ait internet sitelerinde satılan tüm hizmetler REKLAMFONİ LTD. ŞTİ. garantisi altındadır. REKLAMFONİ LTD. ŞTİ. müşterinin talebi üzerine taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.


Teklifin kabulü ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren müşteri tarafların kararlaştırdığı hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.


Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşterinin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine müşterinin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.


REKLAMFONİ müşteriye üyelik sözleşmesinde taahhüt ettiği hizmetleri sağlayamadığı takdirde müşterinin kredi kartlı işlemini iade etmekle yükümlüdür.


REKLAMFONİ ait internet sitelerinden satın alınan hizmetler ile ilgili iade başvuruları 444 50 31 - 0212 325 25 86 Çağrı Merkezi Telefonları ile veya info@reklamfoni.com.tr 7/24 online e-posta adresi aracılığıyla yapılmaktadır.


Reklamfoni Gizlilik Sözleşmesi Açıklaması


Bu metin Reklamfoni'ye ait internet sitelerinin gizlilik politikasıdır


Reklamfoni'ye ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.


Reklamfoni'ye ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler REKLAMFONİ LTD.ŞTİ tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.


Reklamfoni'ye ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.


Reklamfoni'ye ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular info@reklamfoni.com.tr 7/24 Online e-posta adresine yapılmaktadır